Implantacija

Implantacija

Mūsų klinikoje dantų implantacija ir protezavimas yra atliekami savo sričių odontologų specialistų. Komandoje dirba burnos chirurgas ir odontologas ortopedas (protezuotojas), kurie savo žinias nuolat tobulina tarptautinėse konferencijose apie dantų implantaciją. Mes taikome tik moksliniais tyrimais pagrįstus gydymo metodus, todėl pacientai gali jaustis saugūs ir tikėtis ilgalaikiškiausio įmanomo rezultato. Siekiant sudaryti kiekvienam pacientui tinkamiausią ir saugų gydymo planą, prieš implantaciją Dantų implantologijos centre atliekamas žandikaulių 3D rentgeno tyrimas (kompiuterinė tomografija). Mūsų naudojamas kompiuterinis tomografas “i-Cat Precise” (Imaging Sciences International, JAV) moksliniais tyrimais yra pripažintas tiksliausiu kūginio pluošto kompiuteriniu tomografu.

Mūsų klinikoje naudojami STRAUMANN (Šveicarija) ir NOBEL BIOCARE (Švedija) dantų implantai. Pasirinkome naudoti šiuos implantus, nes tai daugiausiai į mokslinius tyrimus ir inovacijas investuojančios dantų implantų kompanijos pasaulyje. Išmanydami stipriąsias skirtingų implantų savybes galime pacientams pasiūlyti tinkamiausią, mažiausiai invazyvų gydymo būdą.

Pagrindiniai kriterijai, lemiantys implantų sėkmingą prigijimą ir tolimesnį tarnavimą, yra implantaciją ir protezavimą atliekančių gydytojų odontologų profesionalumas, implantų ir protezavimo detalių kokybė ir gera paciento burnos higiena. Šiek tiek didesnė rizika yra rūkantiems pacientams bei sergantiems cukriniu diabetu.

Mes siekiame, kad dantų implantai Jums tarnautų visą gyvenimą, todėl pacientai prieš implantaciją ir po protezavimo yra kruopščiai apmokomi individualios burnos higienos ir yra taikoma priežiūros po implantacijos programa.

Kontaktai

Kernavės g. 88-137, Vilnius
El. paštas: info@dicentras.lt
Tel. +370 672 63364

Darbo laikas
I-V 09:00 - 17:00

Parašykite mums