Dantų balinimas

Dantų balinimas

Gražūs balti dantys gali suteikti Jums daugiau pasitikėjimo savimi. Deja, mūsų maisto racione dažnai pasitaiko dantis dažančių produktų, tokių kaip: raudonas vynas, tabakas, arbata, limonadai ir kt. Dantys gali patamsėti ir dėl vaistų vartojimo ar genetinių priežasčių.

Dantų balinimas gali būti atliekamas mėgėjiškomis priemonėmis iš parduotuvės arba saugiai naudojant profesionalias balinimo sistemas ar namuose su odontologijos klinikoje pritaikytomis balinimo kapomis (skaidri dantis apspaudžianti plastmasė su rezervuarais dantų balinimo medžiagai). Mūsų klinikoje naudojama saugi naujos kartos profesionalaus dantų balinimo sistema Philips ZOOM! WhiteSpeed. Dantų balinimas vyksta dėl cheminės reakcijos danties kietuosiuose audiniuose. Vandenilio peroksidas, esantis balinamojome medžiagoje, skyla ir reaguoja su geltonu pigmentu, jis tampa bespalvis ir dantys pašviesėja. LED lempa skleidžia mėlynos spalvos šviesos bangos spektrą ir aktyvuoja balinimo gelį, todėl dantys išbąla greičiau. Tik Philips ZOOM! balinimo geliuose yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kuris užpildo emalio paviršiaus mikrodefektus, jis tampa lygesnis ir blizgesnis bei sumažina dantų jautrumą. WhiteSpeed – tai pirmoji Philips ZOOM! lempa, kurios šviesos intensyvumą galima reguliuoti net procedūros metu, nes yra trys intensyvumo lygiai (žemas, vidutinis ir aukštas). Labai svarbu yra tai, kad ZOOM! balinimo gelio vandenilio peroksido koncentracija yra 6 proc. ir tai atitinka Europos Sąjungos 2011/84/ES ir Lietuvos higienos normą 62:2003, kuria remiantis, produktai, kurių sudėtyje yra daugiau nei 6% vandenilio peroksido negali būti parduodami. Produktai savo sudėtyje, turintys nuo 0.1% – 6% vandenilio peroksido gali būti parduodami tik dantų priežiūros specialistų. Dėl ypatingos balinimo lempos ir gelio sudėties pasiekiami labai geri rezultatai net ir nenaudojant ypatingai aukštos koncentracijos vandenilio peroksido. Su šia sistema dantų balinimas atliekamas saugiai, be skausmo. Pacientai nesiskundžia dantų jautrumu po balinimo, nes Philips Zoom! balinimo komponentų pH yra šarminis ir nesukelia emalio bei dentino audinių pažeidimų. Naudoti didesnės koncentracijos vandenilio peroksidą pagal ES direktyvą yra draudžiama, nes pacientai dažniausiai jaučia skausmą tiek procedūros metu, tiek ilgalaikį dantų jautrumą po balinimo.

Rezultatas yra ilgalaikis, tačiau vartojant dantis dažančių maisto produktų spalva po truputį gali sugrįžti.

Prieš dantų balinimą reikalinga gydytojo konsultacija, kurios metu parinksime tinkamiausią balinimo būdą pagal tai, koks Jūsų gyvenimo būdas, kiek galite skirti laiko ir lėšų. Dantų priežiūros specialistas patars, kaip kuo ilgiau išlaikyti dantis baltus. Šiuo tikslu galima naudoti balinimo namuose komplektą bei palaikyti idealią burnos higieną.

Kontaktai

Kernavės g. 88-137, Vilnius
El. paštas: info@dicentras.lt
Tel. +370 672 63364

Darbo laikas
I-V 09:00 - 17:00

Parašykite mums